משחקייה לילדים

אין דבר שילדים אוהבים יותר מאשר לשחק. מה עוד, הם מאבדים עניין בקלות ולכן יש לספק עבורם מגוון כמה שיותר רחב של פעילויות ומתקנים. 'ארץ נהדרת', משחקייה לילדים שעונה על כל הצרכים.

הקיץ כבר הגיע אלינו לטובה ואנו מוצאים את עצמנו עם ילדים הזקוקים לפעילות מתמדת. בשלב מסוים ארגז הצעצועים ממצא את עצמו, הילדים כבר צפו בכל הסרטים שיש בבית ועדיין משעמם להם. אפילו שלכל ילד יש את הצעצוע הקבוע אליו הוא נקשר, ככלל, ילדים זקוקים לכמה שיותר חידושים. בכדי לענות על הצורך הזה הקמנו עבורכם ובמיוחד עבור ילדיכם את משחקיית 'ארץ נהדרת'.

משחקייה לילדים

קיימת בציבור תפיסה יחסית שלילית בנוגע למשחקיות ילדים. נהוג לחשוב כי מדובר במבנה קטן יחסית עמוס במתקנים וצעצועים זולים המפוזרים בחוסר סדר ברחבי המקום. המשחקייה שלנו שוברת את כל הסטיגמות הללו ויותר מכך, היא תשפר את התפיסה שלכם בנוגע למשחקיות באופן כללי.

אנו מבינים לרצונותיהם של הילדים ולצרכים שלכם בתור הורים. המשחקייה מעוצבת בסגנון של חלל פתוח וממוזג שעמוס בכל טוב. מלבד מתקנים מתנפחים, ג'ימבורי ומשחקי מחשב וטלוויזיה, תוכלו למצוא גם שלל פעילויות אתגריות בהן יוכלו הילדים להוציא את כל האנרגיות שצברו לאורך השבוע. הכול כמובן עם דגש מקסימאלי על נושא הבטיחות.

בילוי במשחקייה

כבר החלטתם לצאת מהבית עם הילדים ואתם רוצים להאריך את זמן הבילוי עד כמה שאפשר. אנו שמים דגש על כך שבמשחקייה שלנו תרגישו בנוח להישאר לאורך כל היום. המקום כולל מגוון רחב של אטרקציות ובילויים, כך שהילדים לא יספיקו למצות את הכול, אפילו במידה ויבלו יום שלם במשחקייה. מלבד זאת, במקום קיים מזנון אשר מכין את סוגי המזון שהילדים הכי אוהבים. שניצלים, חטיפים, צ'יפס ועוד. אין מה לדאוג מכך שהילדים יישארו רעבים. ומה עם המבוגרים? בזמן שהילדים נהנים, אתם יכולים לשבת וללגום בנחת מהקפה האיכותי שלנו.

אירועים מיוחדים

מגיע יום ההולדת של הילד/ה ואתם רוצים להעניק להם חוויה מהנה ולא רגילה. במקום לסדר את הבית, לדאוג לאוכל ולהזמין ליצן בעצמכם, אתם מוזמנים לחגוג את המסיבה במשחקייה שלנו. מקום מסודר שמכיל כל אשר תזדקקו לו כולל מפעילי הבית המנוסים שלנו. קוסם, ליצנית, מדריכת פעילויות אתגריות ועוד. גם מבחינת אוכל וחטיפים לילדים וכלי הגשה נדאג כי לא יהיה חסר דבר בכדי שהמסיבה תהיה מהנה ביותר.

אירועי הרקדה, אירוח וועדי עובדים ואפילו קייטנה, המשחקייה שלנו מתמחה בפעילויות מגוונות לילדים. בקיץ הזה אין לכם כל סיבה לדאוג כי ילדיכם ישתעממו בבית.

'ארץ נהדרת' – משחקייה לילדים שאוהבים לשחק וליהנות. מהרגע שתגיעו, לא תרצו לעזוב.